Prisijunges:     |  Prisijungti

   

iSS Pristatymas

Virtuali strateginė savivalda – iSS
Strateginė savivalda – tai visuomenės santykių kokybinė pakopa, kurioje gyvo organizmo savireguliacijos ciklo pagrindu bet kuris socialinis subjektas – asmuo, organizacija, rajonas, miestas, valstybė ir kt., atsižvelgdamas į ilgalaikius tikslus, sąmoningai valdosi modeliuodamas, prognozuodamas, planuodamas, stebėdamas ir harmonizuodamas savo tobulėjimo raidą. Savivaldos ciklas apima keturis nuosekliai įgyvendinamus veiksmo etapus: a) plėtros programų rengimą, b) sprendimų priėmimą, c)įgyvendinimą ir d)kontrolę.

Virtuali strateginė savivalda iSS – tai universalus Interneto portalas, kurio pagalba bet kuri reali socialinė bendrija, organizacija gali strategiškai valdytis. Jos pagrindu gali būti sprendžiami bet kurios veiklos, produkto bei kitų kokybiškai apibrėžtų sistemų raidos stebėjimo, modeliavimo, prognozavimo, planavimo ir harmonizavimo uždaviniai. Tai pasiekta Virtualiojo modeliavimo ir Strateginės savivaldos metodologinių sistemų pritaikymo šioje programinėje įrangoje dėka.

iSS – tai analogų neturintis virtualus portalas, kuriuo gali naudotis bet kuris vartotojas, turintys kompiuterio ir Interneto žinių pagrindus. Jis apima įvesties (anketų), vaizdavimo (modeliavimo), harmonizavimo ir saviugdos funkcines sritis. Modeliuojamų procesų pirminiai duomenys įvedami į portalą virtualių apklausų ir ekspertų vertinimo pagalba. Tuo tikslu sukurtas universalus virtualių anketų sudarymo ir apklausos modulis, įgalinantis kiekybiškai ir kokybiškai išreikšti apklausos rezultatus. Šie rezultatai vaizduojami harmonizuojamo proceso kokybinio modelio, laiko profilio ir žemėlapio pagrindu, kas sudaro galimybę akivaizdžiai stebėti, modeliuoti, prognozuoti, planuoti ir harmonizuoti savivaldos objekto raidą.

Virtualus treniruoklis ir egzaminatorius iSaviugda įgalina greitai ir patogiai įsisavinti Strateginės savivaldos metodologiją.

iSS idėjos autorius – Stasys Paulauskas. Produkto IT architektas ir programuotojas – Raimundas Paulauskas. Portalo dizaino sprendimų autorius - Aleksandras Paulauskas. Produktas sukurtas Naujovių studijos grupėje 2008 metais.