Pasirinkti kalbą:   en  lt

     
   
 

Pradžia

Instrukcija

 
 

studentams

 

pedagogams

 

 

Geriausias būdas patobulinti pasaulį – tobulinti save!

Gerbiamasis (-oji)!

Sveikiname apsilankius Virtualioje Saviugdos Erdvėje (VSE), kuri parengta talkinti Jums pagreitintai ir patogiai tobulinti savo žinias, gebėjimus ir įgūdžius pasinaudojant moderniausiomis interneto technologijomis. VSE skirta dviems pagrindinėms grupėms asmenų: besimokančioms asmenybėms – moksleiviams, studentams, doktorantams ir kt., o taip pat jų saviugdą aptarnaujančioms institucijoms – mokykloms, kolegijoms, universitetams bei jų mokytojams, pedagogams, metodininkams ir t.t.

Šioje erdvėje bet kuri mokymo įstaiga arba pedagogas gali lengvai ir greitai kompiuterizuoti bet kurį mokymo dalyką, parengti jo treniruoklį su virtualiu vizualizuotu konspektu bei egzaminatorių. Apsilankę VSE studentai gali studijuoti mokymo dalyko konspektą, klausimus su atsakymų variantais ir bandyti laikyti egzaminą. Išlaikius egzaminą, galima tuoj pat gauti jo protokolą ir pažymėjimą su įvertinimu.

VSE – tai universali saviugdos sistema, kuri padės kiekvienai pažangiai asmenybei savarankiškai tobulėti sparčiau už kitus, pralenkiant laiką. Tuo Jūs ne tik sukursite palankiausias galimybes sau, bet ir padarysite aplinkinį pasaulį geresnį. Kadangi geriausias būdas patobulinti pasaulį – tobulinti save.

Tad kviečiame bendradarbiauti Virtualioje Saviugdos Erdvėje!

Prof. Dr. Stasys Paulauskas